Mieszkania z myślą o Tobie...

O firmie

Arkada Development - firma dbająca o klienta i jego potrzeby. Cechuje nas fachowe doradztwo na każdym szczeblu inwestycji oraz wysoki standard obsługi.

Głównym celem firmy jest wprowadzenie na rynek nieruchomości wysokiej jakości standardów deweloperskich z wykorzystaniem nowoczesnych procedur zarządzania projektami oraz pełne finansowanie inwestycji.

Naszą ostatnią wysoko ocenianą inwestycją były mieszkania z garażami podziemnymi pod nazwą "Przy Ratuszu" pomiędzy ulicami Wolności i Tybla w Radomiu.

Nasza firma nawiązując współpracą z bankami dostosuje system finansowania zakupu nieruchomości pozwalający na zakup mieszkania wszystkim osobom wg potrzeb i ich oczekiwań.

Mamy nadzieję, że motto naszej firmy "Najwyższa jakość budowania" przełoży się na zapewnienie uczucia komfortu i satysfakcji z dobrze poczynionej inwestycji.

Kim jesteśmy?

Arkada Development to firma zatrudniająca osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej.

Właścicielami są Marek Janusz Puternicki Prezes PHUB "Łucz-Bud" Sp. z o.o. firmy z 20 letnim doświadczeniem w inwestycjach mieszkaniowych oraz Jarosław Puternicki absolwent wydziału budownictwa Politechniki Warszawskiej , obecnie współwłaściciel firmy Arkada Development. Obaj Panowie posiadają bogate doświadczenie w prowadzeniu inwestycji mieszkaniowych i przemysłowych.

PHUB "Łucz-Bud" jako generalny wykonawca osiedla "Przy Ratuszu" to firma posiadająca 20-letnie doświadczenie w inwestycjach mieszkaniowych o dobrej opinii w województwie mazowieckim.

Arkada Development to firma stawiająca na wysoką jakość wykonywanych usług oraz estetykę wykonania. Fachowe i przyjazne podejście do klienta to także jej cecha. Nasza firma dba o indywidualną ofertę, zapewniając fachowe doradztwo i opiekę na każdym etapie realizacji inwestycji, zachowując zawsze najwyższe standardy obsługi.