Duo Residence

Już na wiosnę 2024r radomski inwestor Grupa Arkada Development rozpocznie budowę Osiedla Apartamenty Waryńskiego pod nazwą – Duo Residence przy ul. Waryńskiego w Radomiu. Osiedle będzie się składać z dwóch budynków wielorodzinnych z garażem podziemnym, windami w każdej klatce oraz palcem zabaw dla dzieci. Architektura budynków wkomponuje się idealnie w tą część miasta – dzielnicę Śródmieście. Apartamenty będą funkcjonalne i bardzo komfortowe. Dodatkowym atutem będą duże tarasy na ostatniej kondygnacji, gdzie częściowo widok będzie się rozpościerał na Radomską Katedrę (od strony północnej) oraz na zielony skwer (od strony południowej).

W naszej inwestycji znajdziecie Państwo 102 apartamenty 1,2,3 i 4 pokojowe o powierzchni od 30 do 169 m2. Mieszkania będą funkcjonalne i komfortowe. Dodatkowym atutem będą duże balkony w większości usytuowane na część południowo – zachodnią. W naszej inwestycji znajdziecie Państwo mieszkania 1, 2, 3 i 4 pokojowe o powierzchni od 28 m2 do 80 m2 z możliwością połączenia w duże apartamenty. Osiedle będzie ogrodzone.

Na parterze budynku od strony ul. Waryńskiego zlokalizowane będą lokale handlowo usługowe. Generalnym wykonawcą inwestycje będzie Firma Łucz-Bud z Radomia.

Siedziba firmy

Arkada Development
ul. Kilińskiego 6a
26-600 Radom

Biuro sprzedaży mieszkań

ul. Wyszyńskiego 15
26-600 radom

(biuro czynne od 10.12.2023)

Kontakt

Tel: 730 444 555
Email: biuro@duoresidence.pl