Osiedle przy Ratuszu

Pierwszą inwestycją w Radomiu było zrealizowane w latach 2007–2011 „Osiedle przy Ratuszu”. To stylowy kompleks trzech budynków wielorodzinnych zlokalizowanych w ścisłym centrum miasta, w otoczeniu zieleni. W grudniu 2008 r. zakończony został I Etap inwestycji – Budynek A Osiedla „Przy Ratuszu”. Budynek posiada 5 kondygnacji nadziemnych oraz kondygnację podziemną – parking. Parter to lokale usługowo-handlowe o powierzchni 867 m2. Pozostałe kondygnacje to 51 mieszkań o zróżnicowanej wielkości. W budynku zaprojektowano mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe o powierzchni od 53 do 102 m2.

Oferowane naszym klientom mieszkania są funkcjonalne i komfortowe, posiadają zróżnicowany układ pokoi, przestrzenne kuchnie, dogodny układ komunikacyjno-przestrzenny i doskonale doświetloną powierzchnię mieszkalną. Każde z mieszkań posiada komplet przyłączy multimedialnych: linię telefoniczną, telewizję i internet.

Osiedle „Przy Ratuszu” jest wygrodzone z kontrolą dostępu co pozwoli uniknąć obecności niepożądanych osób na terenie osiedla.

Budynek II Etapu został zakończony w październiku 2010 r. W budynku zaprojektowano wyłącznie mieszkania 1, 2 i 3 pokojowe o powierzchni od 33 do 76 m2. Usytuowanie budynku wewnątrz osiedla oraz niewielkie powierzchnie mieszkalne sprawiają, że budynek II-go etapu to znakomita lokalizacja dla rodzin poszukujących niedużych i przystępnych na dzisiejszym rynku mieszkań.

Mieszkania zostały zaprojektowane bardzo starannie, większość posiada widne kuchnie, które można połączyć z salonami oraz balkony.

Budynek etapu trzeciego stanowi dalszą i jak również ostatnią część zabudowy architektonicznej osiedla „Przy Ratuszu”. Budynek ten posiada trzy klatki schodowe, dzielące budynek na trzy segmenty. Segment pierwszy od strony ul. Tybla posiada 4 kondygnacje nadziemne, a pozostałe dwa segmenty 5 kondygnacji nadziemnych. Pod budynkiem znajduje się jeszcze jedna kondygnacja, która stanowi garaż podziemny z miejscami postojowymi. W budynku znajdują się mieszkania 1, 2 i 3 pokojowe o powierzchni od 29 do 72 m2 oraz lokale handlowo – usługowe o powierzchni o 52, 47 m2 oraz o powierzchni 64,75 m2 z możliwością połączenia.

Lokalizacja inwestycji jest bardzo dogodna, gdyż z jednej strony zapewnia ciszę i spokój, z drugiej zaś pozwala w ciągu 10 min. dotrzeć do centrum miasta oraz Galerii Słonecznej.

Siedziba firmy

Arkada Development
ul. Kilińskiego 6a
26-600 Radom

Biuro sprzedaży mieszkań

ul. Wyszyńskiego 15
26-600 radom

(biuro czynne od 10.12.2023)

Kontakt

Tel: 730 444 555
Email: biuro@duoresidence.pl