O firmie

Arkada Development – firma dbająca o klienta i jego potrzeby. Cechuje nas fachowe doradztwo na każdym szczeblu inwestycji oraz wysoki standard obsługi. Głównym celem firmy jest wprowadzenie na rynek nieruchomości wysokiej jakości standardów deweloperskich z wykorzystaniem nowoczesnych procedur zarządzania projektami oraz pełne finansowanie inwestycji.

Mamy nadzieję, że motto naszej firmy „Najwyższa jakość budowania” przełoży się na zapewnienie uczucia komfortu i satysfakcji z dobrze poczynionej inwestycji.

Kim jesteśmy?

Grupa Arkada Development – firma dbająca o Klienta i jego potrzeby. Cechuje nas fachowe doradztwo na każdym szczeblu realizacji inwestycji oraz wysoki standard obsługi. Zarząd Grupy tworzą: Pan Marek Puternicki – Prezes PHUB „Łucz-Bud” Sp. z o.o. firmy z 32 letnim doświadczeniem w inwestycjach mieszkaniowych, Pan Krzysztof Mizera Wiceprezes Zarządu, Jarosław Puternicki członek zarządu firmy Łucz-Bud, Tomasz Mizera -członek zarządu firmy Łucz-Bud, Mirosław Oczkowski – właściciel firmy Eltra, Michał Oczkowski – Właściciel firmy Eltra. Wszyscy Panowie posiadają bogate doświadczenie w prowadzeniu inwestycji mieszkaniowych i przemysłowych.

Naszym głównym celem jest wprowadzenie na rynek nieruchomości wysokiej jakości standardów deweloperskich z wykorzystaniem nowoczesnych procedur zarządzania projektami oraz dostosowywaniem systemu finansowania zakupu nieruchomości do potrzeb i oczekiwań nabywców.

Arkada Development to firma stawiająca na wysoką jakość wykonywanych usług oraz estetykę wykonania. Dbamy o indywidualną ofertę, zapewniając fachowe doradztwo i opiekę na każdym etapie realizacji inwestycji, zawsze wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta.

Arkada Development od lat z sukcesem realizuje nowatorskie przedsięwzięcia deweloperskie na terenie Radomia i Kielc. Jako firma deweloperska od samego początku rozpoczęcia działalności wybudowała już 52000 m2 mieszkań.

Mamy nadzieję, że motto naszej firmy „Najwyższa jakość budowania” przekłada się na zapewnienie uczucia komfortu i satysfakcji z dobrze poczynionej inwestycji.

Siedziba firmy

Arkada Development
ul. Kilińskiego 6a
26-600 Radom

Biuro sprzedaży mieszkań

ul. Wyszyńskiego 15
26-600 radom

(biuro czynne od 10.12.2023)

Kontakt

Tel: 730 444 555
Email: biuro@duoresidence.pl