O firmie

Arkada Development – firma dbająca o klienta i jego potrzeby. Cechuje nas fachowe doradztwo na każdym szczeblu inwestycji oraz wysoki standard obsługi. Głównym celem firmy jest wprowadzenie na rynek nieruchomości wysokiej jakości standardów deweloperskich z wykorzystaniem nowoczesnych procedur zarządzania projektami oraz pełne finansowanie inwestycji.

Nasza firma nawiązując współpracą z bankami dostosuje system finansowania zakupu nieruchomości pozwalający na zakup mieszkania wszystkim osobom wg potrzeb i ich oczekiwań.

Mamy nadzieję, że motto naszej firmy “Najwyższa jakość budowania” przełoży się na zapewnienie uczucia komfortu i satysfakcji z dobrze poczynionej inwestycji.

Kim jesteśmy?

Arkada Development to firma zatrudniająca osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej.

Właścicielami są Marek Janusz Puternicki Prezes PHUB “Łucz-Bud” Sp. z o.o. firmy z 20 letnim doświadczeniem w inwestycjach mieszkaniowych oraz Jarosław Puternicki absolwent wydziału budownictwa Politechniki Warszawskiej , obecnie współwłaściciel firmy Arkada Development. Obaj Panowie posiadają bogate doświadczenie w prowadzeniu inwestycji mieszkaniowych i przemysłowych.

Arkada Development to firma stawiająca na wysoką jakość wykonywanych usług oraz estetykę wykonania. Fachowe i przyjazne podejście do klienta to także jej cecha. Nasza firma dba o indywidualną ofertę, zapewniając fachowe doradztwo i opiekę na każdym etapie realizacji inwestycji, zachowując zawsze najwyższe standardy obsługi.

Grupa ARKADA DEVELOPMENT od lat z sukcesem realizuje nowatorskie przedsięwzięcia deweloperskie na terenie Radomia i Kielc. Pierwszą inwestycją w Radomiu było zrealizowane w latach 2007-2011 “Osiedle przy Ratuszu”. To stylowy kompleks trzech budynków wielorodzinnych zlokalizowanych w ścisłym centrum miasta, w otoczeniu zieleni.

W listopadzie 2015 roku Arkada Development przystąpiła do realizacji I etapu “Osiedla Leśniczówka”. W cichej okolicy, w samym centrum miasta w 2017 roku powstał wielorodzinny, dziewięciokondygnacyjny apartamentowiec. Nowoczesna architektura oraz solidna jakość wykonania to znak rozpoznawczy głównego wykonawcy i inwestora P.H.U.B. “Łucz-Bud”. Realizacja kolejnego etapu, czyli budowy dwóch ośmiokondygnacyjnych budynków przy ulicy Młynarskiej rozpoczęła się w kwietniu 2017 roku, koniec inwestycji zaplanowano na jesień 2018 roku.

Jednocześnie w 2016 roku, zrealizowano inwestycję “Apartamenty Park Michałów”, ośmiokondygnacyjny apartamentowiec, zlokalizowany w zacisznej, oddanej od zgiełku części miasta.

W maju 2018 roku Arkada Development przystąpi do realizacji kolejnego przedsięwzięcia, budowy sześciokondygnacyjnego “Apartamentowca Tybla 8”. W cichej i spokojnej uliczce, w pobliżu radomskiego Rynku pod koniec 2019 roku powstaną kolejne apartamenty.

Siedziba firmy

Arkada Development
ul. Kilińskiego 6
26-600 Radom

Biuro sprzedaży Radom

ul. Młynarska 8
26-600 Radom

T. 510 860 480
T. 796 65 65 65

Biuro sprzedaży Kielce

ul. Leszczyńska 69B lok nr 1
25-321 Kielce

T. 730 444 555