O firmie

Arkada Development – firma dbająca o klienta i jego potrzeby. Cechuje nas fachowe doradztwo na każdym szczeblu inwestycji oraz wysoki standard obsługi. Głównym celem firmy jest wprowadzenie na rynek nieruchomości wysokiej jakości standardów deweloperskich z wykorzystaniem nowoczesnych procedur zarządzania projektami oraz pełne finansowanie inwestycji.

Nasza firma nawiązując współpracą z bankami dostosuje system finansowania zakupu nieruchomości pozwalający na zakup mieszkania wszystkim osobom wg potrzeb i ich oczekiwań.

Mamy nadzieję, że motto naszej firmy „Najwyższa jakość budowania” przełoży się na zapewnienie uczucia komfortu i satysfakcji z dobrze poczynionej inwestycji.

Kim jesteśmy?

Grupa Arkada Development – firma dbająca o Klienta i jego potrzeby. Cechuje nas fachowe doradztwo na każdym szczeblu realizacji inwestycji oraz wysoki standard obsługi. Zarząd Grupy tworzą: Pan Marek Puternicki, Prezes PHUB „Łucz-Bud” Sp. z o.o. firmy z 20 letnim doświadczeniem w inwestycjach mieszkaniowych, Pan Krzysztof Mizera Wiceprezes Zarządu, Jarosław Puternicki absolwent Wydziału budownictwa Politechniki Warszawskiej, obecnie współwłaściciel firmy Arkada Development. Wszyscy Panowie posiadają bogate doświadczenie w prowadzeniu inwestycji mieszkaniowych i przemysłowych.

Naszym głównym celem jest wprowadzenie na rynek nieruchomości wysokiej jakości standardów deweloperskich z wykorzystaniem nowoczesnych procedur zarządzania projektami oraz dostosowywaniem systemu finansowania zakupu nieruchomości do potrzeb i oczekiwań nabywców.

Arkada Development to firma stawiająca na wysoką jakość wykonywanych usług oraz estetykę wykonania. Dbamy o indywidualną ofertę, zapewniając fachowe doradztwo i opiekę na każdym etapie realizacji inwestycji, zawsze wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta.

Arkada Development od lat z sukcesem realizuje nowatorskie przedsięwzięcia deweloperskie na terenie Radomia i Kielc. Jako firma deweloperska od samego początku rozpoczęcia działalności wybudowała już 52000 m2 mieszkań.

Pierwszą inwestycją w Radomiu było zrealizowane w latach 2007-2011 „Osiedle przy Ratuszu”, będące stylowym kompleksem trzech budynków wielorodzinnych, zlokalizowanych w ścisłym centrum miasta, w otoczeniu zieleni. Kolejna i zarazem największa inwestycja mieszkaniowa to budowa osiedla mieszkaniowego „Leszczyńska” w Kielcach, składającego się docelowo z 7 Etapów (22000 m2 PUM), gdzie etap 7 jest jeszcze w trakcie realizacji, a jego zakończenie przewidywane jest na sierpień tego roku.

Rok 2016 to czas budowy inwestycji „Apartamenty Park Michałów”, ośmiokondygnacyjnego apartamentowca zlokalizowanego w zacisznej, oddalonej od zgiełku części miasta – osiedla Michałów.
W maju 2018 roku Arkada Development przystąpiła do realizacji kolejnego przedsięwzięcia deweloperskiego w Radomiu, pod nazwą „Apartamenty Tybla 8”, w cichej i spokojnej uliczce w pobliżu radomskiego Rynku i Starówki, gdzie na sześciu kondygnacjach powstają funkcjonalne i rodzinne apartamenty.

Dumą firmy jest inwestycja „Osiedle Leśniczówka” rozpoczęta w listopadzie 2015 roku i zakończona w 2017 roku. W zielonej okolicy (w pobliżu Park Leśniczówka), w samym centrum miasta powstał budynek wielorodzinny, dziewięciokondygnacyjny, z komfortowymi mieszkaniami o powierzchni od 37 do 120 m2, przestronnymi balkonami oraz optymalnym układem funkcjonalno-przestrzennym. Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Młynarskiej, w sąsiedztwie zrewitalizowanego parku Leśniczówka, basenu, placówek edukacyjnych i opieki medycznej.
Zakończona sukcesem sprzedaż, skłoniła Zarząd Spółki do realizacji II Etapu inwestycji, tj. budowy dwóch 7-piętrowych budynków, w których powstało łącznie 138 mieszkań o powierzchni od 36 do 130 m2 z oddzielną, widną kuchnią lub aneksem kuchennym, balkonami i tarasami oraz 6 lokalami usługowo-handlowymi. Dla każdego mieszkania przewidziano komórkę lokatorską, położoną na poziomie garażu podziemnego lub kondygnacji.

Osiedle Leśniczówka jest ogrodzone i monitorowane, co zapewnia mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Na jego terenie znajduje się plac zabaw z bezpieczną nawierzchnią i certyfikowanymi urządzeniami. Do dyspozycji mieszkańców zostały również oddane rowerownie oraz największy, wybudowany pod budynkami mieszkalnymi garaż podziemny o powierzchni ponad 3700 m2, wyposażony w System Alarmowania Pożarowego (SAP) oraz rozbudowanym systemem wentylacji strumieniowej. II etap inwestycji ukończony został jesienią 2018 roku.
Strategicznym partnerem i generalnym wykonawcą inwestycji Grupy Arkada Development jest firma P.H.U.B. „ŁUCZ-BUD”, której 30-letnie doświadczenie w branży budowlanej docenia coraz szersze grono Inwestorów, o czym świadczą liczne listy referencyjne oraz nagrody, wyróżnienia i dyplomy przyznawane przez różnego rodzaju instytucje.

Mamy nadzieję, że motto naszej firmy „Najwyższa jakość budowania” przekłada się na zapewnienie uczucia komfortu i satysfakcji z dobrze poczynionej inwestycji.

Siedziba firmy

Arkada Development
ul. Kilińskiego 6
26-600 Radom

Biuro sprzedaży Radom

ul. Młynarska 8
26-600 Radom

T: 510 860 480
T: 500-267-080

Biuro sprzedaży Kielce

ul. Bąkowa 10C/LU2 wejście od ul. Wrzosowej
25-321 Kielce

T: 730 444 555