Osiedle Leszczyńska

Inwestycja realizowana w Kielcach przy ulicy Leszczyńskiej. Jest to zespół 7 budynków wielorodzinnych z garażami podziemnymi oraz windami. Osiedle charakteryzuje duża ilość zieleni, dogodny układ przestrzenny i dobra lokalizacja.

W październiku 2014 r. zakończyliśmy I Etap inwestycji – I ETAP Osiedla Leszczyńska. Budynek ten posiada 6 kondygnacji nadziemnych oraz kondygnację podziemną – garaż. Parter to lokale mieszkalne oraz lokale usługowo-handlowe o powierzchni 140 m2. Pozostałe kondygnacje to 69 mieszkań o zróżnicowanej wielkości. W budynku zaprojektowano mieszkania 2, 3 pokojowe o powierzchni od 35 do 78 m2.

Budynek ETAPU II został oddany do użytkowania w grudniu 2015 r.  Budynek ten posiada cztery klatki schodowe w której każda wyposażona jest w cicha i szybką windę. Budynek posiada 6 kondygnacji nadziemnych i jedną kondygnacje podziemną, która stanowi garaż podziemny z miejscami postojowymi.

Etap III inwestycji stanowi kontynuację zabudowy architektonicznej „Osiedla Leszczyńska”. Budynek ten składa się z 6 kondygnacji nadziemnych i jednej podziemnej która przeznaczona została na garaż podziemny z miejscami postojowymi. Usytuowanie budynku prostopadle do ulicy Leszczyńskiej sprawi ( kierunek wschód-zachód) iż mieszkania pomimo bliskości ulicy są ciche. Budynek ten posiada tylko dwie klatki schodowe przez co jest cichy i kameralny.
Każda z klatek wyposażona jest w cicha i szybką windę. Atutem jest także to iż na piętrze znajdują się tylko 3 mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe o powierzchni od 44 do 99 m2. Zróżnicowany układ pokoi, przestronne kuchnie, dogodny układ komunikacyjno-przestrzenny oraz doskonale doświetlona powierzchnia gwarantuje komfort mieszkania. Każde z mieszkań posiada komplet przyłączy multimedialnych: linię telefoniczną, telewizję i internet.

Budynek ETAPU IV to apartamentowiec z mieszkaniami 2, 3 i 4 pokojowe o powierzchni od 29 do 72 m2. Całe osiedle jest wygrodzone z kontrolą dostępu co korzystnie wpływa na bezpieczeństwo właścicieli mieszkań.

Położenie „Osiedle Leszczyńska” w bliskim otoczeniu centrum miasta, z łatwym dostępem do sklepów, szkół, przychodni, przedszkoli na pewno korzystnie wpływa na poprawę komfortu życia obecnych i przyszłych mieszkańców „Osiedla Leszczyńska”.

ETAP V stanowi dalszą kontynuację zabudowy architektonicznej „Osiedla Leszczyńska”. Budynek ten posiada cztery klatki schodowe w której każda wyposażona jest w cicha i szybką windę. Budynek posiada 6 kondygnacji nadziemnych i jedną kondygnacje podziemną, która stanowi garaż podziemny z miejscami postojowymi. W budynku znajdują się mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe o powierzchni od 38 do 107 m2. Usytuowanie budynku w głębi osiedla oraz niewielkie komfortowe powierzchnie mieszkalne sprawiają, że budynek V-go etapu to znakomita lokalizacja dla rodzin poszukujących niedużych i przystępnych na dzisiejszym rynku mieszkań.

Budynek VI Etapu posiada dwie klatki schodowe, która każda jest wyposażona w cichą i szybką windę. Budynek posiada 6 kondygnacji nadziemnych i jedną kondygnację podziemna jaką jest garaż z miejscami postojowymi. W budynku znajdują  się mieszkania 2 i 3 pokojowe o powierzchni od  39 do 78 m2.

Etapy V i VI zlokalizowany w północnej części Osiedla, zostały zakończone w pierwszym kwartale 2018 r.

Obecnie w realizacji jest ETAP VII, którego budowa rozpoczęła się w czerwcu 2018 r. Projektowany budynek mieszkalny wielorodzinny z usługami w parterze będzie miał 7-kondygnacji tj. jedna kondygnacja podziemna – garaż i 6 kondygnacji nadziemnych. W budynku zaprojektowano 34 lokale mieszkalne oraz 2 lokale usługowe. Struktura mieszkań jest o zróżnicowanej wielkości. Mieszkania 1, 2 i 3 – pokojowe z kuchniami lub aneksami kuchennymi o powierzchni od 25 do 78 m2. Kondygnacja podziemna budynku została przeznaczona na miejsca parkingowe dla samochodów osobowych – 31 szt., komórki lokatorskie oraz niezbędne pomieszczenia techniczne. Na zewnętrznym terenie inwestycji – zaprojektowano 11 miejsc postojowych, w tym 1 miejsce dla osób niepełnosprawnych. Budynek jest w kształcie litery „L”, jest więc prostopadłościenną bryłą z licznymi rywalizowaniami ścian elewacji, co pozwala na stworzenie atrakcyjnych balkonów i loggii dla mieszkań.

Już w sprzedaży VII etap

Siedziba firmy

Arkada Development
ul. Kilińskiego 6
26-600 Radom

Biuro sprzedaży Radom

ul. Młynarska 8
26-600 Radom

T. 510 860 480
T. 796 65 65 65

Biuro sprzedaży Kielce

ul. Leszczyńska 69B lok nr 1
25-321 Kielce

T. 730 444 555